KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9963508
nr 996 3508
Pastell
Wahlberg, figurer, signerad, 39x24
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:09:51
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)